Bina Yıkımı

Bina yıkımı profesyonel firmalar tarafından yapılacak en nitelikli konulardan biridir. Bina yıkımında hızlı olmak ve çevreyi rahatsız etmemek son derece önemlidir. Bu konuda gürültü yapmamak ve ortamı tozla kaplamamak için bazı yaklaşımlar önemlidir. Firmamız bina yıkım konusunda tecrübe sahibi ve gerekli makine parkuruna sahip öncü firmalardan biridir. Bina yıkımında önemli olan hususlar nelerdir?

Ne düşünülmeli? Bu soruların kısa cevapları arasında çevreyi kirletmemek ilk sırada yer alacak. Binaların yıkımı sırasında etrafa toz parçacıkları saçılacaktır. Havayı kirletecek bu tür durumlara karşı firmamız yıkım sonrası molozların üzerine su dökerek tozun yükselmesini önleyecektir. Ayrıca firmamız bina yıkımlarında gürültü kirliliğine neden olacak tüm unsurlar için önlem alacaktır. Son derece yavaş ses çıkaran makineler kullanılarak yıkım hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Bina Yıkımlarında Çevreye Duyarlı Yaklaşımlar

Binanın yıkımı sırasında firmamız çevreye duyarlı yaklaşımlar sergilemektedir. Yakınlarda yaşayanları rahatsız etmemek için gürültü seviyesi düşük enstrümanlar kullanılmaktadır. Yıkımın her aşamasında ortaya çıkan beton ve çimento parçaları sulanarak hava kirliliğine neden olacak toz partiküllerinin oluşması engellenir.

Firmamız geri dönüşüme büyük önem veren kuruluşlardan biridir. Demir ve alüminyum gibi inşaat artıkları daha sonra sanayide kullanılmaktadır. Sanayide ara girdi olarak kullanılacak bu malzemeleri ihtiyaç sahibi firmalara ulaştıran kuruluşumuz, dolaylı olarak geri dönüşüm konusunda da hizmet vermektedir. Doğal kaynakları ekonomik kullanma düşüncesinden yola çıkan firmamızın bu tür yaklaşımları toplumsal bilincin oluşmasına da katkı sağlamaktadır.

İş ve İşçi Güvenliğine Verilen Önem

Firmamız bina yıkımında betonu en hızlı şekilde kesen makinaları kullanmaktadır. Bu hidrolik makineler ile beton en kısa ve uygun şekilde kırılır. Bina yıkımı son sistem vinçler ile güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Bina yıkımındaki yaklaşımımız kadar iş ve işçi güvenliğine verdiğimiz önemle de en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. Bina yıkımlarında çalışanlarımızın zarar görmemesi için koruyucu malzeme ve başlık kullanılmaktadır. Elektrikle çalışan makineler ile bina yıkımı en güvenli şekilde sağlanmaktadır. Çevreye duyarlı yaklaşımlarımız nedeniyle firmamızdan hizmet alınması tavsiye edilmektedir.

Tedarik seçenekleri ve bilgi için +90 531 272 49 61 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.