Kiralık Hiyap

Hiyap, iş makinelerinde teknoloji harikası bir üründür. Gerek donanımı gerek dayanıklılığı ile firmaların döküm listesinin başındadır. Vinç türü olan hiyapları vazgeçilmek kılan kendine has özellikleridir. Kamyon/ panelvan araçları üzerinde kurulu bir vinç sistemidir.  Bu nedenle yer değiştirmesi kolaydır. Lego parçaları gibi birleştirilmesi nettir. Bu da kurulumunda kolaylık sağlar.  

Üç bin ton ile yüz elli bin ton arasında değişen yük kapasitesi olduğu bilinmektedir. Dar alanda ağır yüküne rağmen hızlı manevra kabiliyetine sahiptir. Daha sayılabilecek nice özellikleri bulunmaktadır. İlgili şirketler, taşıtın temini için satın alma veya kiralama yoluna giderler. Kiralık Hiyap adı altında veya satışı ile ilgili araştırma yapılması önerilir.

İhtiyacınıza özel iş makinelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için +90 531 272 49 61 numaradan bize ulaşınız.

Hiyap Neden Kiralanır?

Son zamanların en işlevsel iş makinalarından biri olan Hiyap, ulaşılması kolay bir taşıttır. Alıcıların tercihine göre satın alma veya kiralama usulü tercih edilir. Satın almak isteyenler yurt içinde taşıtın satışını yapan firmalar ile görüşme yapar. Yabancı dili olan müşteriler, yurt dışından da satın almayı tercih etmektedir. Satın alınan hiyapın mülkiyeti tamamıyla müşteriye aittir.

Bakım, onarım ve tamir maliyetleri de yüksektir. Bu maliyet ve sorumluluklar ile ilgilenmek istemeyen bireyler, kiralama yoluyla temin etmektedir. Kiralama işleminin faydası da buradadır. Hiyap bakım ve onarımı kiracı yerine kiralama firması ilgilenir. Bu da işverene zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar. Kiralık hiyap işlemleri firmamızda yapılmaktadır.

Hiyap Çeşitleri Nelerdir?

Hiyap, görünüm olarak tek tip bir taşıt izlenimi verse de standart değildir.  Kendi dâhilinde türleri vardır. Bu türlerin her birinin işlevi farklıdır. Hiyap temini öncesi araçlar hakkında bilgi edinmek önemlidir. Şantiye sahasında yapılan faaliyetler gün geçtikçe yeni faaliyet alanlarının doğmasına neden olmaktadır. Çalışmaların çeşitliliği de farklı ve işlevsel taşıt ihtiyacını doğurmaktadır. Hiyap, bu sebeplerden ötürü çeşitlilik göstermektedir. Yaygın olarak kullanılan iki türü vardır. Bunlar: Bir kırmalı ve çift kırmalı hiyaplardır. Kiralık hiyap işlemlerinde araç niteliklerine dikkat ediniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Kiralama işlemleri ile ilgili her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın web sitesinde yer alan başvuru formunun da bulunan iletişimi bilgilerini doldurarak da bize ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgilendirme için firma danışanlarımız size ulaşacaktır.