Kiralık Kato

Şantiye işlerinde kullanılan birçok iş makinesi bulunmaktadır. Hepsinin farklı görevleri var. Son teknoloji ve yüksek kapasiteye sahip makinelerdir. Ekskavatörler en yaygın kullanılan araçlardır. Çeşitli modellere sahip ekskavatörlerden biri de kato adı verilen cihazıdır. Kullanışlı ve çok yönlüdür. Katos tek başına büyük bir inşaat işi yükü taşıyor. Otomatik ve hidrolik sistem gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Güvenli araçlar oldukları için can güvenliğini de sağlarlar. Kiralık kato terimi genellikle katos ile ilgili olarak kullanılır. Alternatiflerden biridir.

Kato nedir?

Şantiyelerde kullanılan cihazlar çok çeşitlidir. Biri, bir tür ekskavatör olan kato aracıdır. Şantiyede yapılacak zemini kazmak ve yumuşatmak için kullanılan fonksiyonel cihazlardır. Farklı zemin özelliklerine göre uygun zemin aracı seçilir. Her kat her katta çalışmaz. Yani toprakta çalışabilen kato türleri ile ormanlık alanlarda çalışabilen kato türleri aynı değildir. Paletli ve lastik tekerlekler üzerinde çalışan iki model vardır.

Arazi şartlarına bağlı olarak paletler veya lastik tekerlekler ile çalışma yapılmaktadır. Son zamanlarda elektrikli modeller de stoklara girmeye başladı. Ayrıca kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Daha iyi bilgi için bizi arayın.

Kato Arzı ve Tercihi

Kato, dayanıklı ve sağlam araçlardır. Kullanımları deneyim gerektirir ve maliyetli makinelerdir. Bu nedenle temini özen ve dikkat gerektirir. Temizlemesi hiç de zor değil. Ancak katolar hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Araç sahipleri yurt içinde ve yurt dışında kato satmaktadır. Satın alma yoluna gitmek mümkündür. Satış şirketlerinden temin edilebilir. En iyi yöntem leasing olarak bilinen leasing yöntemidir. Kiralık Kato, kiralamanın yolları:

Ulusal bankalarla anlaşması olan leasing şirketleri ile kredi karşılığında yapılır.
Kişilerden kiralanabilir.
Bazı hafriyat şirketleri kiralama faaliyetlerinde bulunmaktadır.
Doğrudan kiralama şirketleri ile iletişime geçilerek temin edilebilir.
Katos, inşaata başlamak için gerekli araçlardır. Bu nedenle, sağlanmalıdır. Firma olarak kiralama ile ilgili tüm talepleriniz için gerekli desteği sağlayabiliriz. Güçlü kadromuz, etkin çalışmamız, hızlı tedarikimiz ve müşteri memnuniyetimiz ile sizlere katkı sağlayabiliriz.

Fiyat ve detaylı bilgi için +90 531 272 49 61 arayınız.