Kiralık Kompaktör

Ülkemizde sürekli faaliyet gösteren sektörlerden biri olan inşaat sektöründe onlarca farklı teknolojik araç ve gereç kullanılmaktadır. Bu ekipmanlardan biri de kompaktör makineleridir. Genel olarak kompresör makineleri, zeminde ve sıcak asfalt zeminlerde delik delme gibi zemini sıkıştıran makinelerdir. Küçük çaplı zeminlerde ve yol yapımında kullanılan üstyapı malzemelerini sıkıştırmak ve bu alanlara zıplıyormuş gibi tonaj yaparak basınç uygulamak için kullanılan makinelerdir. Toprak sıkıştırma makinesi ayrıca titreşimli kompaktörler için de kullanılır. Firmamız inşaat, yol yapımı, asfalt ve toprak alanlarında kompakt olan bu makinelerin kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Kiralık kompaktör ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip kompaktörleri uygun fiyatlarla kiralamak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kiralık Kompaktörlerde Farklı Modeller

Firmamızdan farklı model ve ebatlarda kompaktör makinaları kiralayabilirsiniz. Belirli bir süreliğine kiralayacağınız kompaktörleri iş sektörünüzde sorunsuz bir şekilde kullanabilir, uygun fiyata kiralık kompaktör hizmeti alabilirsiniz. Zemin delme ve sıkıştırma işlerinizi kolaylaştıracak makinalarımız bakımlı ve sorunsuz makinalardan oluşmaktadır. Sıcak asfalt ve toprak zeminlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz, hızlı ve fiziksel güç harcamadan kullanabileceğiniz kompaktör makinaları firmamızda kiralık olarak sunulmaktadır. Kullanacağınız alana uygun kompaktörleri firmamızda bulabilir ve hemen kiralayabilirsiniz.

Kompaktör Çalışma Prensibi

Kompaktörler, dizel, benzinli ve elektrikli kompaktör olarak tasarlanmış ve inşaat işlerini kolaylaştıran makinelerdir. İnşaat alanlarında kullanılan bu makinelerin daha çok kullanıldığı alanlar, parke taşı kilitleme, bordür döşeme, çevre düzenlemesi, asfalt yamalama, park ve bahçelerde kanal doldurma gibi işlerde kaldırım altındaki zeminleri sıkıştırmaktadır. Kompaktörler çeşitlerine göre zemine basınç uygular. 1600 kg basınçlı kompaktörden 3500 kg basınçlı kompaktöre kadar farklı türleri bulunmaktadır. Firmamızda işinize ve kullanımınıza özel basınçlı kiralık kompaktör modelleri bulabilirsiniz.

Fiyat ve detaylı bilgi için +90 531 272 49 61 arayınız.

Kiralık Kompaktör Fiyatları

Konforlu hizmet alabilmeniz için her zaman ihtiyaçlarınıza uygun ve farklı basınç oranlarında kompaktör çeşitleri ve modelleri sunuyoruz. En uygun fiyat skalasında kompaktör kiralama hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. İş yükünüzü hafifletecek en kaliteli kompaktör modellerini firmamızda bulabilirsiniz.