Kiralık Telehender

İnşaat sektöründe farklı iş kolları bulunmaktadır. Her iş kolu farklı nitelikler ve ekipler gerektirir. Bu da iş makinelerinin farklı model, tip ve işlevlerde olmasına neden olmaktadır. Sadece inşaat sektöründe değil endüstriyel alanda da kullanılan iş makinaları bulunmaktadır. Tüm inşaat makinelerinin faydası, daha az zamanda daha fazla iş yapmaktır.

Telehender, teleskopik forklift ve vinç gibi araçların genel adıdır. Ağırlıklı olarak yük taşımak için kullanılan telehender, farklı fonksiyonlarda da kullanım seçeneklerine sahiptir. Tedarikte öncelik verilen ekipmanlardan biridir. Kiralık Telehender çok ilgi görüyor.

Telehender nedir?

Teleskopik iş makinelerini daha iyi anlamak için Telehender kavramını bilmek gerekir. Telehender, ağır yükleri kaldırmak için kullanılan teleskopik vinç ve forklift cihazlarının genel adıdır. Vinç ve forkliftlerin teleskopik özelliği, makinelerin yük kapasitesinin artırılmasına olanak sağlar. İnşaat ve hafriyat sürecinde moloz gibi ağır hizmet yapılarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Normal şartlar altında onları taşımak imkansızdır. Telehender cihazları burada anahtardır. Büyük ağırlıkların kaldırılmasında ve sabitlenmesinde son derece işlevseldir. Operatörler tarafından kullanılır. Makine ağırlığı, yük kapasitesi dengesi iyi ayarlanmalıdır. Aksi takdirde aracın devrilmesi gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Aslında inşaat sektöründe kazaların yaşanması kaçınılmazdır. Bu nedenle iş adamları satın almak yerine kiralama telehender yöntemini kullanmaktadır.

Telehender Nasıl Kiralanır?

Kiralama, kiracı ile kişi/kiralama şirketi arasındaki hukuki bir süreçtir. Kiracı, makineyi belirli bir süre için kullanma hakkını satın alır. Telehender, yüksek kapasiteli yükleri taşımak için kullanılır. Buna göre, son derece donanımlıdır. Satın alma şekli düşük bütçeli bireyleri zorlamaktadır. Bazen maddi durumu uygun olan iş adamları bile satın almıyor.

Çünkü aracın kullanımı üst düzeyde beceri gerektirir. Ne yazık ki, hata payı yoktur. Daha güvenli olduğu için şirket sahipleri leasinge başvuruyor. Kullanıcı hataları dışında aracın her türlü sorunu ile kiralama şirketi ilgilenir. Leasing işlemi kurumsal firmalar aracılığıyla yapılmaktadır. Kiralama prosedürü hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Teleskopik vinçler ve forkliftler şirket envanterimizde bulunmaktadır. Araçlarımız son model, son derece güvenli ve donanımlıdır. İş makinalarının önemini bilen bir kuruluşuz. Dilerseniz firma danışmanlarımız size gerekli bilgileri verebilirler.

Tedarik seçenekleri için +90 531 272 49 61 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.