Otopark Temizleme

Kentlerde artan nüfus, altyapı sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Ulaşım da bu sorunlardan nasibini alıyor. Toplu taşıma araçları, gün içinde şehir dışından gelen araç yoğunluğu ve özellikle kişisel araç sayısının fazlalığı trafik sıkışıklığına ve park sorununa neden oluyor. Otopark sorunu trafik sıkışıklığına kadar ciddi bir sorundur.

Sadece park yeri bulabilmek için evlerinde ve işyerlerinde 1 saat dolaşmak zorunda kalan bireyler var. Ayrıca park sorunu da görüntü kirliliğine neden oluyor. Kurulan otoparklar sayesinde park sorunu önemli ölçüde azaldı. Ancak otopark temizliği durumu müşterilerin en çok dikkat ettiği noktadır.

Otopark ve Temizliğin Önemi Nedir?

Otoparklar, otopark sorununu çözmek için belirli sayıda aracın düzenli bir şekilde park edilmesini sağlayan açık veya kapalı otopark alanlarıdır. Belediyeler veya tüzel kişiler tarafından işletilmektedir. Otopark, günlük ücret ve aylık abonelik ile kullanılabilir. Yeni model otoparklar otomatiktir. Araç sahipleri, hizmet kalitesinden önce otoparkın temizliğine dikkat etmektedir.

Çünkü müşteriler araçlarının kirlenmesini veya hasar görmesini istemezler. Bu nedenle otopark firmaları temizliğe önem vermektedir. Otopark temizlik şirketleri ile anlaşarak düzenli aralıklarla temizlik yaptırırlar. Otopark temizliği sektörünün en iyilerinden biri olan firmamızdan bilgi alın.

Tedarik seçenekleri için +90 531 272 49 61 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Otopark Nasıl Temizlenir?

Otoparklar büyük karmaşık alanlardır. Temizlemesi oldukça zordur. Bu ihmal edilmemelidir. Zeminden havalandırma sistemine kadar her şeyin temizlenmesi şarttır. Araç sahipleri temizliğe önem verdiği için müşteri memnuniyetini sağlamanın en iyi yoludur. Otopark işletmesi sahibi öncelikle ilgili temizlik firması ile iletişime geçerek hizmet hakkında bilgi almalıdır.

Görüşme sonrasında temizlik firmasına otoparkın kaç katlı olduğu, hangi sistemle çalıştığı, otopark kapasitesi, araç sayısının az olduğu günler gibi bilgiler gelmektedir. Hazırlanan plan doğrultusunda personel ve teçhizatı hazırlar. Temizlik makinelerle yapılır. Zamanında ekonomiktir. Temizlik şirketleri ile anlaşma, operatörler için avantajlı bir durumdur. Firmamız profesyonel kadrosu ve dayanıklı makineleri ile otopark temizlik işlerini en kısa sürede yapabilmektedir. Firmamız sektörün önde gelen firmalarından biridir. Temizlik süreçleri konusunda yetkin danışmanlarımız aracılığıyla firmamıza danışabilirsiniz.