Peyzaj İşleri

Peyzaj çalışmaları son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Site tipi yerleşimlerin bol olduğu şehir hayatında site ve apartmanlarda böyle bir düzenleme bir zorunluluk haline gelmiştir. Peyzaj çalışmaları birçok farklı alanda yapılmaktadır.

Her türlü yaşam alanına uygulanabilen peyzaj çalışmaları konutlarda, işyerlerinde, okullarda, hastanelerde ve her türlü kamusal alanlarda ön plana çıkmaktadır. Şehir yaşamının kirli havasını temizlemek için zemin üzerine inşa edilen park ve bahçeler, metropollerin ve büyük şehirlerin nefes alma alanlarıdır.

İş hayatının stresinden kurtulmak isteyenler için birçok işveren işyerlerinde çevre düzenlemesine önem vermektedir. Ayrıca ana yollarda sağ ve sol peyzaj örneklerini görmek mümkündür. Peyzaj alanları, son zamanlarda talep nedeniyle artan alanlardan biridir.

Peyzaj Çalışmalarında Uzman Desteği

Uzman bir ekip tarafından verilecek hizmetlerin başında peyzaj çalışmaları gelmektedir. Firmamızın peyzaj mimarları, alanında deneyim sahibi kişilerdir. Tasarımı her yaşam alanına uygun hale getirecek ve ilgili mekanı güzelleştirecek bir ekibimiz var. Spor yapılan halı sahalar da peyzaj açısından hoş bir görünüme sahip çim sahalar olmalıdır.

Firmamız spor tesislerinde en güzel tasarımı gerçekleştirmektedir. Ayrıca kat bahçeleri ve teraslar geniş bahçeleri olmayanlar için önerilen doğal alanlardır. Bu mekanlar için uygun bitki seçimi, mekanın iklim özelliklerine göre minik ağaçlar seçilir. Firmamız bu konuda bilgi sahibi olan ve gerektiğinde danışmanlık hizmeti veren kuruluşlardan biridir.

Kat terasları için önerilen bitki grupları arasında büyümeyen ağaçlar da yer almaktadır. Ayrıca bazı meyve ağaçları da balkonlara şık bir hava katacak unsurlar arasında yer alıyor. Toprak kalınlığı düşük ve kaya tabanı düşük olan topraklar için öncelikle topraklama çalışması yapılacaktır. Bazı durumlarda bölgeye uygun çim tohumları perde şeklinde file örülerek ekilir.

Fiyat ve detaylı bilgi için +90 531 272 49 61 arayınız.

Yaşam Alanlarına Uygun Peyzaj Hizmeti

Firmamız yaşam alanlarına uygun peyzaj hizmetleri vermektedir. Rezidanslar ve parklar farklı konseptlere sahip olmalıdır. Ahşap zemin kaplamaları da peyzaj alanlarında şık görünecek tasarımlardır. Firmamız peyzaj alanları organize eden ve talep edilmesi durumunda periyodik olarak bu alanlara bakım hizmeti veren deneyimli kuruluşlardan biridir.